NEDEN BİZ?

GÜVENİLİR VE EKSİKSİZ HİZMET

İrlandaingilizce.com farkı ile İrlanda'da İngilizce

Her danışmanlık kuruluşu gibi, deneyimliyiz, uzmanız, şöyleyiz, böyleyiz demeyeceğiz, Türkiye’nin İrlanda’da İngilizce dil eğitimi konusundaki en kapsamlı web sitesiyiz,  evet,  İrlanda konusunda uzman ve deneyimliyiz ama, bunlara değil somut olarak farkımıza değinmemiz ve bu farklılıkların size nasıl ulaşacağına, size ne katkı sağlayacağına, güvenli, huzurlu işlem süreçlerinin ve İrlanda’da eğitim döneminin yanısıra size nasıl ekonomik avantajlar sağlayacağına, vize işlemleri konusunda içinizin izin nasıl rahat edeceğine değinmemizi tercih edersiniz diye düşünüyoruz.

 

Öyleyse başlayalım;

 

 ÜCRETSİZ DANIŞMANLIK

Ücretsiz danışmanlık derken kelimenin her anlamıyla ücretsiz danışmanlığı kastediyoruz. Kelimelere kılıf geçirerek farklı isimlerle ek ücretler talep etmiyoruz. Ek ücret talep etmeden ÜCRETSİZ olarak verdiğimiz hizmetlerden bazıları:

 

  • Ücretsiz vize değerlendirme hizmeti:

Daha ilk aşamada, okulları, fiyatları bile konuşmadan, Vize koşullarınızı değerlendiriyoruz, sahip olduğunuz koşulları dikkate alarak en gerçekçi vize değerlendirmenizi yapıyoruz. Bu aşamada eğitim ve iş geçmişinizi, ekonomik olanaklarınızı, niçin İngilizce eğitimi aldığınızı, İrlanda sonrası planlarınıza varıncaya kadar İrlanda Konsolosluğunun vize için önem verdiği her konuyu olabildiğince kapsamlı değerlendiriyor ve sizinle sonucu paylaşıyoruz.

 

  • Okul kayıt, vize ve çeviri işlemleri:

Tüm aşamalar için hizmetimiz ücretsizdir:

  • Okul seçimi, okul kayıt işlemleri vb danışmanlık hizmetleri,
  • Vize öncesi okul ücretinin irlanda’ya ödenmesinde havale ücreti,
  • Vize dosyasının hazırlanması, vize formları, niyet mektupları ve  şirket referans yazılarının hazırlanması,
  • Tüm vize belgelerinin İngilizceye çevirileri.

 

 

 İRLANDA’YA GİTMEDEN ÖNCE VE SONRA SİZİNLEYİZ

İrlanda’ya gitmeden önce ve gittikten sonra yanınızda olduğumuzu bileceksiniz, desteğimizi her zaman yanınızda hissedeceksiniz.

 

  • İrlanda öncesi Oryantasyon: Vize alındıktan sonra İrlanda’ya gitmeden önce İrlanda hakkında oryantasyon amaçlı kapsamlı bilgilendirme hizmeti ve seti veriyoruz.

 

  • GNIB CARD randevu işlemleri: İrlanda’da yasal çalışma hakkınızı aktifleştiren GNIB kartınızı en kısa sürede temin edebilmeniz için GNIB CARD randevu işlemlerinizi kaydınızla beraber üstleniyor ve seri olarak randevu arayışına başlıyoruz. İrlanda’ya varış tarihinizden sonra işlemin yapılması halinde 6-8 hafta zaman kaybına yol açan bu işlemi çok öne çekerek size en az 1-2 ay kazandırmak için azami çaba harcıyoruz.

 

  • İrlandaingilizce.com Dublin temsilcisinden İrlanda’da Tam Destek: Dublin temsilcimiz Dublin’e varışınızda sizinle iletişime geçecek ve karşılıklı uygun olduğunuz ilk fırsatta Dublin ile ilgili oryantasyon bilgilendirmesi yapacak, tüm pratik önerileri, bilgileri verecektir.

 

 VİZE GARANTİSİ

Daha ilk aşamada sizi değerlendikten sonra değerlendirmenize bağlı olarak Vize Garantisi verebiliyoruz. Vize garantisini sadece laf olsun diye vermiyoruz, garantinin hakkını veriyoruz. Lütfen bizi arayın, detaylarını konuşalım.

 

 EN İYİ FİYAT GARANTİSİ

Ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizin yanı sıra En İyi Fiyat Garantisi de veriyoruz.