DELFİN DUBLİN DİL OKULU

Delfin Dublin Dil Okulu PDF OLARAK İNDİR

 

 

Dublin’de yer alan Delfin School alanında profesyonel olan bir İngilizce dil okuludur. Kadrosu oldukça genç olan okul eğitim açısından önde gelen dil okullarından biridir. Hem eğlenmeyi hem öğrenmeyi vadeden okul İrlanda’da eğitim almak isteyenlere öğrenci memnuniyetini garanti etmektedir.

 

Delfin Dublin dil okulu her yaştan ve her seviyeden öğrenciye eğitim vermektedir. ACELS ve MEI’ye üye olan okul, iş hayatına profesyonel öğrenciler de yetiştirmektedir. Okul Bildungsurlaub, IRISH Exporters Association, Cambridge English Language Assessment ve Trinity College ile ortak çalışmalar yürütmektedir.

 

Dublin’in merkezinde yer alan okul binası O’Connell’in ana caddesinde yer almaktadır. Okul binası Spire Anıtına yürüme mesafesinde yer alır, Templebar’a yürüyerek 10 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Okul Trinity College ve St. Stephan parkına yürüyerek ulaşılabilecek kadar merkezi bir konumdadır. Okul binasında son teknolojiye sahip 27 sınıf bulunmaktadır. 16 yaşını doldurmuş herkesi öğrenci olarak bünyesine kabul eden okul oldukça gelişmiş bir altyapıya sahiptir. Okulda bilgisayar laboratuvarı, öğrenci yurdu, çalışma ve etüt sınıfları, kafeler ve sinema odaları yer almaktadır.

 

Öğrenciler için rahat bir eğitim süreci geçirmeleri esastır. Öğrenciler derslerinin sonunda aktivitelere katılarak Dublin’i ve ülkeyi tanıma fırsatı yakalar. Sosyal bir ortam sunmak Delfin School’un önceliğidir. Öğrencilere uygun ders materyalleri ve öğrenme ortamları sağlanarak maksimum derecede fayda sağlanmaktadır. İrlanda dil okulları arasında önemli bir yere sahip olan okul hem dil eğitim programlarıyla, hem de lokasyon ve sosyal altyapısıyla öğrencilerin tercihleri arasında ilk sırada yer alan dil okullarındandır.

 

Delfin School Dublin Eğitim Seçenekleri

 

Genel İngilizce Kursu

Haftada 15, 20 veya 25 saat ders yapılan bu kurslarda öğrenciler okuma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştireceklerdir. 16 yaşını doldurmuş herkesin katılabileceği bu kurslarda öğrenciler öğrenciler başlangıçta seviye belirleme sınavına katılacaktır. Daha sonra uygun oldukları seviyede ders sınıfına katılım sağlayacaktır. Gelişmeler ara sınavlar sayesinde tespit edilmektedir.

 

Genel İngilizce 30 Dersi

Haftanın beş günü haftada toplamda 30 saat ders yapılan bu kurslarda kısa bir sürede büyük aşama kaydetmek isteyen öğrencilere ders verilmektedir. İngilizceyi profesyonelce konuşma ve kullanma becerisi bu kurslarda geliştirilmektedir. Başlangıç seviyesinden akademik seviyeye kadar her aşamada öğrenci kabul edilmektedir.

 

Mesleki İngilizce Kursları

Profesyonel hayattaki başarılarını arttırmak isteyen, her meslekten kişiye verilen bu derslerde öğrencilere iş hayatında karşılarına çıkabilecek durumlar üzerinden eğitim verilmektedir. Öğrenciler iş hayatlarına uygun bir ders programı dahilinde derslere katılabileceklerdir. Dileyen öğrencilerin birebir dersler ile başarılarını daha da fazla arttırabilecekleri bu programlar kariyerinizde önemli bir yere sahip olacaktır.

 

Yarı Zamanlı İngilizce Programları

Haftalık programları yoğun olan öğrencilere yönelik hazırlanan bu kurslarda öğrenciler haftada 2 veya 3 gün derslere katılabilirler.

 

Birebir İngilizce Dersleri

Öğrencinin program ve hedeflerine göre değişiklik gösteren bu eğitimlerde öğrencinin elindedir. Başlangıçta yapılacak olan seviye belirleme sınavından sonra nelere ihtiyacınız olduğu belirlenir ve dersleriniz başlar. Öğrenciler en az bir saat olmak üzere istedikleri kadar birebir ders alabilirler. Genel İngilizce ve iş İngilizcesi sınıflarına ek olarak da alınabilmektedir. Sınıflarda maksimum 2 öğrenci bulunacaktır.

 

Delfin School Dublin’de Konaklama

Okula bağlı yurtlarda konaklama yapmak oldukça makul görülmektedir, ancak öğrenciler konaklama seçeneği olarak aile yanında konaklamayı tercih edecek olurlarsa çok daha rahat edebileceklerdir. Öğrencilere sunulan aile yanı konaklama seçeneği beraberinde sabah ve akşam yemeği seçeneklerini de getirmektedir. Öğrenciler yanlarında konakladıkları aileler ile sürekli iletişim halinde olacakları için daha fazla pratik yapma imkanı bulacaklardır.

 

Aile yanında konaklama seçeneği aynı zamanda güvenlik ve rahatlık açısından da oldukça mantıklı bir seçimdir. Bunun yanı sıra dileyen öğrenciler kendi kiralık oda veya dairelerini tutabilirler. Kendi dairenizde konaklamanın yanı sıra bütün gider faturalarınızın yükü de kendinize ait olacaktır.

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Konum

Toplu taşıma ile 45-55 dakika

Yatak Odaları

Tek & Çift  Kişilik Odalar (Çift Kişilik Odalar beraber gelen öğrenciler içindir.)

Yemekler

Kahvaltı- Akşam Yemeği

Çamaşır

Çamaşır odası mevcut

Arrival/Departure

Cumartesi/ Pazar 15.00-22.00 arası

Internet

Ücretsiz Wi-Fi

Ekstralar

Spor Salonu, Özel Sinema

Özel Yurt

Konum

Okula 5 dakika yürüme mesafesinde, 107 Dorset Street Upper, Inns Quay

Yatak Odaları

Tek & Çift  Kişilik Odalar

Yemekler

Kendin pişir – Tam Donanımlı Ortak Mutfak

Çamaşır

Çamaşır odası mevcut

Arrival/Departure

Cumartesi/ Pazar 15.00-22.00 arası

Internet

Ücretsiz Wi-Fi

Ekstralar

Spor Salonu, Özel Sinema

Öğrenci Yurdu

 

Konum: Okula 25 dakika yürüme mesafesinde, Brunswick Court, Dublin 7

Yatak Odaları: Tek & Çift  Kişilik Odalar

Yemekler: Kendin pişir – Tam Donanımlı Ortak Mutfak

Çamaşır: Çamaşır odası mevcut

Arrival/Departure: Cumartesi/ Pazar 15.00-22.00 arası

Internet: Ücretsiz Wi-Fi

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ 4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf WORK & STUDY
25 hf
15 saat (öğleden sonra) 500 750 960 1200 1380 1840 2655
15 saat (sabah) 580 870 1120 1400 1620 2160 2970
20 (09.10-13.35) 700 1050 1360 1700 1980 2640
20 , (12.35-17.00) 620€ 930€ 1200€ 1500€ 1740€ 2320€

KONAKLAMA FİYATLARI

Konaklama Türü Oda Yemek Haftalık Ücret Haftalık Yaz Sezon Farkı
Aile Yanı Konaklama Tek Kişilik Yarım Pansiyon 205 25
Aile Yanı Konaklama Tek Kişilik Yarım Pansiyon 195
Rezidans Tek Kişilik Self Catering 210 25

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Uzun Dönem için Sağlık Sigortası Uzun Dönem için Zorunlu Sınav Bedeli Kurs Malzemeleri
60 40 70 120 190 40