GRİFFİTH INSTİTUTE DUBLİN DİL OKULU

Griffith Institute Dublin Dil Okulu PDF OLARAK İNDİR

 

Griffith Institute of Language (GIL), İrlanda’nın önde gelen İngilizce dil okullarından biridir. Dublin, Limerick ve Cork'ta eğlenceli ve güvenli bir üniversite ortamında İngilizce Dil Öğreniminde en iyisini sunar. Genel İngilizce (Yeni Başlayanlar - İleri Düzey), İş İngilizcesi, Akademik Amaçlı İngilizce, Sınav Hazırlığı ve İngilizce Yaz Kursları dahil olmak üzere çok çeşitli İngilizce dil kursları sunmaktadır. Kolej kampüsünde öğrenciler için kalacak yer ve mükemmel olanaklar bulunmaktadır. Ana kampüs Dublin’de, İrlanda’nın en ünlü parkı St. Stephens’s Green’in yaklaşık bir kilometre güneyindedir.

 

Griffith Institute of Language (GIL) tüm öğrencilerin konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerilerini geliştirmeyi amaçlar. Komforlu sınıf ortamında öğrencilerin ihtiyaçlarını destekleyecek niteliktedir. Uzman eğitim kadrosu ile başarılı bir okuldur.

 

Griffith Institute of Language (GIL) Dublin’in sunduğu olanaklardan bazıları;

  • İş bulma konusunda öğrencilerine verdiği destekler
  • Teknoloji ile iç içe verilen yenilikçi eğitim tarzı.
  • Profesyonel eğitim kadrosu

 

GRIFFITH INSTITUTE OF LANGUAGE Dublin Programlardan bazıları

  • Genel İngilizce

Haftalık Ders Adedi

15, 20 Saat

1 Ders süresi

60 dh

Dil Düzeyi

Az-ileri

Başlangıç Tarihleri

Her Pazartesi

Ort. Sınıf Mevcudu

Max.15

 

 

 

  • İş İngilizcesi
  • Akademik Amaçlı İngilizce
  • Sınav Hazırlığı
  • İngilizce Yaz Kursları

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Öğrenci Yurdu

Griffith Halls of Residence, Griffith College Dublin'in kampusunde, amaca yönelik inşa edilmiş bir öğrenci konaklamasıdır. Dublin şehir merkezine sadece 15 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan Griffith Halls of Residence, sadece Griffith öğrencileri için değil, aynı zamanda Dublin'deki üniversitelere veya diğer üçüncü düzey kurumlara devam eden öğrenciler için de ideal kılan kıskanılacak bir merkezi konuma sahiptir. Halen Dublin Teknoloji Enstitüsü (DIT), Trinity College Dublin, NCAD, Dublin Business School (DBS), UCD, DCU, Royal College of Surgeons (RCSI) ve diğer eğitim kurumlarından hem İrlandalı hem de Yabancı öğrenciler yurtta kalabiliyor.

Aile Yanı Konaklama

Yeni bir ülkeye gelmek stress yaratan bir deneyim olabilir, ancak Griffith ailelerimizden birinden gerçek bir İrlandalı karşılama almak sizi evden bir evdeymiş gibi hissettirecektir. Ayrıca İngilizcenizi geliştirmenin ve İrlanda kültürü ve yaşamı hakkında bilgi edinmenin harika bir yoludur.

Griffith,Tüm aileleleri bir dizi ulusal standarda ve kendine has eklenen bazı ek standartlara göre inceliyor. İrlandalı ailelelere bir el kitabı verilir ve konaklama memuru denetimden memnun olduğunda bir anlaşma imzalarlar. Tüm aileleler yılda bir kez veya bir sorun ortaya çıktığında yeniden denetlenir.

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ 4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf WORK & STUDY
25 hf
20 1000 1500 1840 2300 2520 3360 4500
15 920 1380 1680 2100 2160 2880 3750

KONAKLAMA FİYATLARI

Konaklama Türü Oda Yemek Haftalık Ücret Haftalık Yaz Sezon Farkı
Aile Yanı Konaklama Tek Kişilik Yarım Pansiyon 180 20

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Uzun Dönem için Sağlık Sigortası Uzun Dönem için Zorunlu Sınav Bedeli Kurs Malzemeleri
100 50 80 150 100