ICE DUBLİN DİL OKULU

ICE Dublin Dil Okulu PDF OLARAK İNDİR

ICE Dil Okulu Dublin sahil şeridinde öğrenci ve turistlerce çok popüler güzel bir kasaba olan Malahide'de bulunmaktadır. Malahide, Dublin bölgesinde Konaklama ideal bir seçimdir. Malahide, toplu ulaşım ile Dublin Şehir Merkezi'ne sadece 22 dakika ve Dublin Havaalanı'na 10 dakika uzaklıktadır. ICE öğrencileri okula yürüme mesafesindeki ailelerle birlikte kalmaktadırlar. Malahide, 30'dan fazla restorana ve bir dizi pub'a ve Malahide Kalesi, Sahil Yürüyüşleri ve bir dizi spor ve turistik mekan gibi çeşitli olanaklara sahiptir.

 

ICE Yaz aylarında, İrlanda'nın en ünlü yatılı okullarından Clongowes Wood College ve Glenstal Abbey'de Malahide'de Aile Yanında Konaklama Seçenekleri ve yurt seçenekleriyle çocuklar ve gençler için yaz kampları düzenlemektedir.

 

ICE’de öğrencilere azami özen göstermek için okuldaki öğrenci sayısı 60 öğrenciyle sınırlandırılmakta böylece bireysel ihtiyaçların karşılanabileceği ve ilerlemenin izlenebileceği bir butik tip okul ortamı sunulmaktadır.

 

ICE, 25 yılı aşkın bir süredir Malahide'nin merkezindeki okulda eğitim veriyor. Dublin'in sahil şeridinde yer alan Malahide, Malahide Kalesi, Güzel Bir Sahil Köyü, Marina, Sahil Yürüyüşleri gibi birçok cazibe merkezidir. Konumumuz öğrencilere Dublin'in mümkün olan en iyi deneyimini sunar. Öğrenciler, Dublin’in canlı bir otantik bölgesinde yaşarken ve İrlandalılarla sosyalleşirken Dublin City'nin öne çıkan özelliklerinin tadını çıkarırlar.

 

Yürüyüş Mesafesinde Ev Sahibi Aileler

Tüm öğrencilerimiz Malahide'deki özenle seçilmiş ailelerde tek kişilik odalarda kalırlar ve tüm öğrenciler okula yürüyerek gidebilirler. Aksi talep edilmedikçe her aile’de aynı ülkeden gelen sadece tek öğrenci kalmaktadır.

 

Ödüllü Okul

ICE, Google ve Facebook puanlarına göre öğrenciler tarafından '2019 İrlanda'daki En İyi Dil Okulu' seçilmiştir. Eşsiz bir şekilde bu Eğitim Yıldızları Ödülü sadece öğrenci puanlarına dayanmaktadır. ICE bir dizi farklı organizasyon tarafında da ödüllendirilmiştir.

 

Örnek Ders Programı

 • Haftada 15 saat İngilizce Öğrenimi: Pzt - Cum 09.00 - 12.15
 • Ücretsiz kahve / çay arası 10.30 - 10.45 arası
 • Haftada bir kez Ücretsiz Konuşma Sınıfı
 • Öğleden sonraları isteğe bağlı Etkinlik Lideri ile geziler
 • Haftada bir akşam Pub Sosyal Buluşması
 • Cumartesileri isteğe bağlı tam gün turu

 

IRISH COLLEGE OF ENGLISH Programlardan bazıları

 • Genel ingilizce

Haftalık Ders Adedi

15, 20 Saat

1 ders süresi

 

Dil Düzeyi

Orta altı - İleri

Başlangıç Tarihleri

Her Pazartesi

Ort. Sınıf Mevcudu

En fazla 15

Min. Katılım Yaşı

18+

 

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Aile Yanında Konaklama

ICE tarafından seçilen, okula yürüme mesafesindeki, Güler yüzlü ve misafirperver İrlandalı aileler yanında konforlu odalarda konaklama seçeneği. İrlanda halkının misafirperverlik ve sıcaklık geleneği vardır. Bu gelenek tüm dünyada bilinir ve binlerce öğrenciyi İrlanda'da İngilizce eğitimi almaya çeken önemli bir faktör olmuştur.

 

Aile yanında konaklama seçeneği Kahvaltı, Paketli Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği ile birlikte tam pansiyon sunulmaktadır. Öğrenciler kaldıkları süre boyunca ailenin bir üyesi olurlar, bu aile ile sosyalleşme anlamına gelir.

 

Malahide, Dublin’in en prestijli yerleşim yerlerinden biridir.

 

Öğrencinin tipik bir günü:

 • Uyanın, duş alın ve kahvaltı yapın
 • Gün için paketlenmiş öğle yemeğinizi alın
 • Eğitim Programınız için okula yürüyün
 • Eve dönün ve Ev Sahibi Ailenizle Akşam Yemeği yiyin ve o gün olanlar hakkında sohbet edin
 • Geceyi Rahatlatıcı Bir Şekilde Geçirin ya da Malahide Canlı sosyal yaşamını tercih edin
Yurt

Güncellenecektir.

FOTOĞRAFLAR

VİDEOLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ 4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf WORK & STUDY
25 hf
Henüz fiyat bilgisi eklenmemiş. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Uzun Dönem için Sağlık Sigortası Uzun Dönem için Zorunlu Sınav Bedeli Kurs Malzemeleri