THE ENGLİSH STUDİO DUBLİN

The English Studio Dublin PDF OLARAK İNDİR

ENGLISH STUDIO DUBLİN DİL OKULU

English Studio, Dublin'in merkezinde, kentin en popüler turistik mekanlarına, kafe, restoran ve barlara yürüme mesafesinde yer almaktadır. Ekonomik İngilizce kursları sunmaktadır. Okul, öğrencilere en konforlu şehir merkezi deneyimini yaşatmak için tamamen yenilenmiştir. Modern bir binada bulunmaktadır.

 

The English Studio ile İrlanda'da hareketli, hareketli başkentin tam kalbinde Dublin'de İngilizce öğrenebilirsiniz. Merkezi alışveriş bölgesinde yer alan English Studio İngilizce Dil Okulu restoranlar, sinemalar, barlar ve çok daha fazlası ile çevrilidir. Şehir merkezindeki konumu sayesinde English Studio Dil Okulu  Dublin’in ünlü turistik yerlerinin çoğuna kısa bir yürüme mesafesindedir.

 

English Studio, Dublin'de 23 aydınlık ve geniş sınıf bulunmaktadır. Sınıflar öğretmenlerin ve öğrencilerin öğrenme deneyimini geliştirmek için en son teknolojiyi kullanmalarını sağlayan akıllı tahtalar dahil, gelişmiş sesli ve görsel-işitsel teknolojilerle donanmıştır. Eğitimciler bu teknolojiyi düzenli olarak derslerde kullanmakta, öğrencilere 21. yüzyılda dillerini nasıl kullanacaklarına dair örnekler vermektedir.

 

ENGLISH STUDIO Dublin Programlardan bazıları

  • Genel ingilizce

Haftalık Ders Adedi

15, 20 Saat

1 ders süresi

 

Dil Düzeyi

Az_İleri

Başlangıç Tarihleri

Her Pazartesi

Ort. Sınıf Mevcudu

En fazla 15

Min. Katılım Yaşı

18+

 

Genel iİngilizce dersleri haftada 15/20 saatlik ders seçeneklerinde sunulmaktadır. Haftada 20 ders olan seçeneğin 5 dersi seçmeli derslerden oluşmaktadır.

Seçmeli dersler, akıcılığınızı, güveninizi ve İngilizceyi sosyal ve profesyonel olarak kullanma becerinizi geliştirmeyi amaçlamaktadır. Seçmeli derslere örnekler;

  • Konuşma İngilizce
  • Yazma İngilizcesi
  • Proje Tabanlı İngilizce
  • Mesleki İngilizce

 

English Studio Düzenlenen Diğer İngilizce Kursları

  • İş İngilizcesi
  • Sınav Hazırlık
  • Öğretmen kursları

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama: Aile yanında konaklama seçeneğini İrlanda kültürünü deneyimlemek, İrlandalılar hakkında daha fazla bilgi edinmek ve İrlandalılarla konuşma pratiğine ilk elden sahip olmak  isteyen öğrencilere mutlaka tavsiye ediyoruz.            

 

Aile yanı, İngilizce dillerini hızlı bir şekilde geliştirmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Öğrenciler günün başında ev sahipleriyle birlikte kahvaltının tadını çıkarırlar ve okuldan dönüşte hepsi iletişim kurucu bir ortama katkıda bulunan evde pişmiş bir yemek bekler.

 

Odanızda yatak, gardırop, nevresim ve çöp kutusu bulunur. Ev sahipleriniz rahat olmanızı ve ihtiyacınız olan her şeye sahip olmanızı sağlayacaktır.

 

Odalar aynı cinsiyetten başka bir öğrenciyle paylaşılan tek, çift veya ikiz yataktır. Çift kişilik odalar sadece birlikte seyahat eden çiftler tarafından rezerve edilebilirler.

 

Aile yanında kalma hakkında temel bilgiler:

Yatak çarşafları verilir     : Evet

Temizlik                         : Ortak kullanım alanları haftada bir kez temizlenir

Yarım Pansiyon               : Ev sahibi aile tarafından sağlanan kahvaltı ve akşam yemeği

Pişirme tesisleri              : Ortak mutfak

Banyo olanakları             : Paylaşımlı

Student Residence – Pembroke Street

Student Residence in Dublin – Pembroke Street

Pembroke Caddesi, Dublin şehir merkezinde gerçek bir İrlanda deneyimi yaşamak isteyen öğrenciler için mükemmel bir seçimdir. Merkezi bir konuma sahip olan öğrenci yurdu, okula sadece 20 dakikalık  ve Merrion Meydanı ve ünlü St. Stephen’s Green’e sadece beş dakikalık yürüyüş mesafesindedir.

 

Böyle merkezi bir yerde yaşamak, çoğu cazibe merkezine, aktiviteye ve tesise yürüyerek ulaşmanızı sağlar. Sosyal yaşam düzenlemeleri sunan öğrenciler hızla okul topluluğunun bir parçası olurlar ve yeni arkadaşlarla tanışırlar.

 

Ana rezidansta WiFi bağlantısı, çamaşır yıkama olanakları, tam donanımlı mutfak  bulunmakta ve yatak çarşafları verilmeltedir. Öğrenciler genellikle 4 kişilik odada konaklar ve tüm faturalar dahil edilir. Öğrenci yurdunda kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz, haftalık yiyecekler için geniş mutfak depolama alanı bulunmaktadır.

 

Rezidansın ortak alanları, öğrencilerin okulda geçen bir günden sonra dinlenmeleri, yeni arkadaşlarla konuşmaları ve Dublin'deki zaman deneyimlerini paylaşmaları için harika bir rahatlatıcı ortam sağlar. Kendi kendine çalışma için uygun masa alanı da mevcuttur, bu da bunu Dublin'in merkezi yaşamı için çok yönlü bir seçenek haline getirir.

 

Öğrenci Yurdu hakkında temel bilgiler:

Toplam misafir sayısı      : 25'e kadar

Verilen yatak çarşafları   : Evet

Temizlik                          : Ortak kullanım alanları haftada bir kez temizlenir

Güvence bedelİ              : Depozito yok

Pişirme tesisleri              : Paylaşımlı

Banyo olanakları             : Paylaşımlı

Harcourt Green Yurdu

Harcourt Green  Yurdu

Harcourt Green, hareketin tam ortasında sessiz bir yer arayan öğrenciler için mükemmel bir seçenektir. Bir komplekste yer alan yurt, restoranlar, barlar, kulüpler ve ihtiyacınız olabilecek diğer her şeyle çevrilidir.

 

Dublin'in harika bir bölgesinde yer alan öğrenci yurdu, okula sadece 20 dakikalık yürüme mesafesinde ve St Stephens Green'den birkaç dakika uzaklıktadır.

 

Öğrenci yurdunda TV ve WiFi bağlantısı, çamaşır yıkama olanakları, tam donanımlı mutfak bulunmakta ve yatak çarşafları verilmektedir. Tüm faturalar dahildir. Odalar, günlük market alışverişi için geniş mutfak depolama alanına sahip mutfaklı bir tesistir.

 

Rezidansın ortak alanları, öğrencilerin okulda geçen bir günden sonra dinlenmeleri, yeni arkadaşlarla konuşmaları ve Dublin'deki zaman deneyimlerini paylaşmaları için harika bir rahatlatıcı ortam sağlar. Kendi kendine çalışma için uygun masa alanı da mevcuttur, bu da bunu Dublin'in merkezi yaşamı için çok yönlü bir seçenek haline getirir.

 

Öğrenci Yurdu hakkında temel bilgiler:

Toplam ziyaretçi sayısı   : 10'a kadar

Yatak çarşafları              : Evet

Temizlik                        : Ortak kullanım alanları haftada bir kez temizlenir

Depozito                        : yok

Pişirme tesisleri              : Paylaşımlı

Banyo tesisleri                : Ortak

FOTOĞRAFLAR

PROGRAM ÜCRETLERİ

KAMPANYA BİTİŞ HAFTALIK DERS SAATİ 4 hf 6 hf 8 hf 10 hf 12 hf 16 hf WORK & STUDY
25 hf
20 576 792 1056 1488 2300
15 464 648 864 1200 1900

KONAKLAMA FİYATLARI

Konaklama Türü Oda Yemek Haftalık Ücret Haftalık Yaz Sezon Farkı
Aile Yanı Konaklama Tek Kişilik Yarım Pansiyon 210
Aile Yanı Konaklama Çift Kişilik Yarım Pansiyon 180
Rezidans Tek Kişilik Self Catering 295

DİĞER GİDERLER

Kayıt Ücreti Konaklama İşlem Ücreti Havaalanında Karşılama Uzun Dönem için Sağlık Sigortası Uzun Dönem için Zorunlu Sınav Bedeli Kurs Malzemeleri
40 80 140 170